Klin sprężynowy do montażu parapetów F2

Cena:19 zł
Opis:

Klin sprężynowy F2 – NIESAMOWITA INNOWACJA W MONTAŻU PARAPETÓW. Ten wyjątkowy produkt POLSKIEJ produkcji to esencja skróconego czasu i doskonałej wydajności w budownictwie. Konstrukcja z solidnej stali zabezpieczonej przed korozją gwarantuje trwałość i niezawodność. Jeden klin, niepozorny w wyglądzie, potrafi unieść do aż 18 KG, co nie tylko przyspiesza montaż, ale także redukuje ingerencję w strukturę muru. Dzięki temu minimalizujemy zużycie materiałów, co przekłada się na oszczędności.

Klin sprężynowy F2 to rewolucja w montażu parapetów, eliminująca konieczność dopasowywania klinów drewnianych. Montaż staje się TRZY RAZY szybszy, a proces obróbki znacznie krótszy. Produkty te doskonale współpracują z ciepłymi parapetami, a dostosowana wysokość do listwy montażowej pozwala zaoszczędzić zarówno na materiałach, jak i ryzyku dodatkowych kosztów.

Wybierając Klin sprężynowy F2, inwestujesz w wygodę i efektywność. Ten chroniony prawem patentowym i wzorem przemysłowym produkt zyskał uznanie w branży budowlanej. Dlatego teraz to Twoja kolej, by skorzystać z tego innowacyjnego rozwiązania i cieszyć się oszczędnościami czasu, pieniędzy i trudu przy montażu parapetów.

Zobacz więcej

Informacje

Mosco - Producent
Kontakt
Data ogłoszenia
  • Dodano: 30 października 2023
  • Wygasa: 30 listopada 2023
Lokalizacja ogłoszenia

Ogłoszenia z podobnych kategorii

rftgreertert
Cena:234zł
2023-11-12
Ogłoszenie w kategorii:

Inne Ogłoszenia z wielkopolskie