Dodatki podkreślające suknię ślubną!

Ocena:
5.00/1

Państwo Młodzi chcą jednocześnie dobrze prezentować się wizualnie na swoim, jak i swobodnie się czuć. Nie ma w tym nic dziwnego. Jednak, żeby dobrze wypaść, trzeba poświęcić trochę czasu na przedyskutowanie oraz wspólne dobranie ubioru, w tym dodatków, które są bardzo istotne. To one dodają uzupełnienia całości. Trzeba znać styl, w którym zamierzamy się ubrać oraz rodzaj biżuterii, ponieważ są różne jej warianty!

W jaki sposób dobrać biżuterię do kreacji?

Dla stosownego podkreślenia oraz uwydatnienia wymarzonego stroju trzeba się zastanowić, w jakim stylu pragniemy być ubrani. Czy będzie to styl minimalistyczny, czy też romantyczny, klasyczny, vintage, boho, a może zupełnie w inną stronę – glamour? Każdy z nich w pewny sposób określa dobór dodatków. Przy sukni minimalistycznej i romantycznej wybieramy delikatne i niezbyt okazałe wstawki. Styl glamour to natomiast bogactwo formy i wszelkich zdobień. Dodatki w stylu vintage i boho muszą być symboliczne, jednakże podkreślające naturalność kreacji. Istotnym aspektem jest zwrócenie uwagi na kolor sukni, gdyż do bieli pasuje w zasadzie jedynie srebro, natomiast w odcieniach „złamanych” można już swobodnie decydować się również na złociste elementy. Powinniśmy zwracać uwagę na całokształt i efekt finalny, jaki chcemy osiągnąć. Jeśli wybieramy styl glamour, przymierzamy bogato zdobioną, okazałą oraz obfitą suknię, podążajmy tym stylem oraz skuśmy się również na widoczne kolczyki lub ciężką kolię, która jeszcze skuteczniej rozświetli naszą suknię. W swoich wyborach powinniśmy być konsekwentni.

Nadmiar biżuterii może zepsuć efekt!

Wiele Panien Młodych pragnie w ten jeden unikalny dzień olśnić wszystkich gości, co jest jak najbardziej zrozumiałe i naturalnie powinno tak być. Pamiętajmy jednak, że ilość nie zawsze oznacza jakość. Jeżeli decydujemy się na kreację w stylu vintage, nie zakładajmy wiszących kolczyków, bransoletek z koralików, wielu warstw grubych pereł na szyi, bo po prostu będzie to przesadą. Zbytek, zamiast ozdabiać, będzie wprost szpecić. W doborze biżuterii powinno się wyszukać harmonię pomiędzy strojem a ozdobami.

Którą część ciała przyozdobić?

Czasem towarzyszą nam dylematy, na co się zdecydować. Wydaje nam się, że skoro ślub jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu, to powinno się każdą część ciała udekorować biżuterią, aby zaakcentować tym samym tę specjalną okazję. Jednak nie o to w tym wszystkim chodzi, ponieważ biżuteria powinna stanowić dopełnienie do całości, a nie zwracać na siebie uwagę. Przykładowo, przy bardzo poszerzonym dekolcie czy też okazałym gorsecie wystarczy subtelny naszyjnik i delikatne kolczyki, z kolei przy zwiewnej kreacji boho oczaruje biżuteria artystyczna.

Rodzaje dodatków do fryzury!

Kapitalna alternatywa dla Pań, które nie chcą postawić na bardziej oryginalny dodatek albo najzupełniej w świecie nie przepadają za biżuterią. Istotna jest w tym wypadku nasza fryzura – jak będzie wyglądać i jaką będzie mieć formę. Może się okazać, że planujemy na głowie niezwykle rozbudowaną fryzurę i przystrajanie jej dodatkowymi wstawkami, zepsuje cały efekt. Jednakże wskazane jest zastanowić się nad delikatnym elementem wpiętym we włosy. Może być to ozdobna spinka, opaska z dopiętym zdobieniem, bądź przepaska na głowę (przy stylu boho, vintage). Kapitalnym dopełnieniem mogą okazać się również kwiaty (najlepiej żywe), które wpięte we włosy dodadzą Pannie Młodej wdzięku i dziewczęcości.

Dodatki dla Panów:

Państwo młodzi przygotowując się do swojego ślubu powinni zwrócić uwagę na wszystkie aspekty związane ze ślubem, w tym również na te najdrobniejsze, jak dodatki. Są one ważnym elementem wizualnym, ponieważ doskonale uzupełniają całość stylizacji obojga małżonków. Pani Młoda, jak wcześniej wspomnieliśmy może wybrać wisiorek, kolczyki czy ozdobę do włosów, natomiast Pan Młody spinki do mankietów i krawatu w kolorze złota, białego złota czy ze stali szlachetnej. W ostatnim czasie bardzo modne są również, męskie zegarki, które dodadzą Panu Młodemu elegancji.

Informacje:
Oceń Artykuł:
--- Banner 468x60 dolny artykuły ---  Bilbord górny duży

0Komentarze

Brak komentarzy